Пошта Gmail на власному домені

Зручний унікальний адрес електронної пошти на власному домені - це круто та престижно. Якщо ви цікавитися як налаштувати пошту Gmail на власному домені, то скоріше за все у вас вже є хостинг, домен та бажання проявляти активність в інтернеті, працюючи над сайтом. Як ви працюєте в мережі в принципі не важливо, але у вас обов’язково повинен бути e-mail.

Наведемо кілька переваг електронної пошти Gmail на власному домені:

 • Це престижно та цілком безкоштовно.
 • Електронна пошта на власному домені є додатковим джерелом трафіку. Адже людям цікаво, що це за сайт. І навіть якщо Ви не просили зайти на вашу веб сторінку, люди обов’язково туди заглянуть.
 • Був вибраний поштовий сервіс Gmail тому, що він має зручний AJAX інтерфейс, оснащений багатим функціоналом та має хороший спам-фільтр.
 • Немає необхідності зберігати на своєму хостингу листи, адже витрачати цінне місце на пошту - це марнотратратство .
 • Ви отримуєте можливість надавати до 50-ти поштових скриньок на своєму домені іншим людям.

 

Як налаштувати електронну пошту Gmail на власному домені


Все, що вам знадобиться, щоб налаштувати електронну пошту Gmail на власному домені це:

 • Доступ до управління DNS записами вашого домену (часто надається реєстратором доменного імені).
 • 15-20 хвилин часу.Ось покрокова інструкція:

  1) Вибір доменного імені
  Реєструємо аккаунт в Google Apps за цим посиланням www.google.com/a/cpanel/domain/new?hl=uk. При реєстрації вводимо адресу свого домену у відповідному полі та тиснемо кнопку "Розпочати".

  Вибір домену для пошти Gmail

  2) Реєстрація акаунту Google Apps
  Заповнюємо всі обов’язкові поля у реєстраційній формі, які помічені зірочками. Не забувайте поставити галочку у полі, що ви розумієте, що для повноцінної роботи з Google Apps вам потрібно буде внести певні зміни в DNS-записи вашого домену. Тиснемо кнопку "Продовжити".

  3) Реєстрація адреси електронної пошти
  Вводимо керуючий емейл облікового запису. Назва поштової скриньки залежить від ваших потреб. Якщо скринька буде використовуватис я для зворотнього зв’язку, то можна її назвати "mail". Якщо користувачі будуть надсилати листи для отримання додаткової інформації, то скриньці можна дати ім’я "info". Зрештою, ви завжди будете мати змогу створити додаткові електронні скриньки із потрібними вам іменами. Після введення капчі, підтвердіть намір створити скриньку із вибраним вами іменем, натисканням відповідної кнопки.  4) Підтвердження права власності на домен
  Після проведення вищеописаних кроків, ваш аккаунт в Google Apps буде створений. Наступне, що потрібно зробити - це підтвердити право власності на домен. Для цього натискаємо по відповідному посиланню у верхньому меню. Є два види підтвердження. Простіший - це завантажити файл googlehostedservice.html із заданим вмістом на ваш сайт. Інший варіант - додати CNAME запис для вашого домену. Виконавши дії, описані вище, натискаємо кнопку "Підтвердити".

  Підтвердження прав на домен

  5) Зміна MX записів домену
  Наступний крок до повноцінної роботи пошти - це зміна MX записів для вашого домену. На цьому детально зупинятися не будемо, бо все докладно написано в довідці Google.

  6) Змінити URL-адресу панелі керування Gmail
  Можна також змінити URL-адресу панелі керування поштою, створивши піддомен вашого сайту (там буде знаходитися веб-інтерфейс Gmail). Для цього на сторінці налаштування елекртронної пошти Gmail введіть вибраний вами піддомен.

  Зміна url панелі керування

  Якщо ви бажаєте, щоб панель керування поштою знаходилася на піддомені "mail", необхідно на сторінці керування DNS вашого домену створити, або змінити існуючий запис типу CNAME із іменем mail та встановити значення "ghs.google.com".На цьому, власне, і все. Все налаштування займає 20 хвилин плюс до 2-х діб займе оновлення DNS записів. І тепер ви щаслhttp://how-to-do.orgивий володар електронної пошти від Gmail на своєму власному домені.
 

http://how-to-do.org
5482 просмотра
Теги: пошта, mail, gmail

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии