Google в рекламному ролику «тролить» Apple

Google в рекламному ролику «тролить» Apple

Google запустила промо-відео операційної системи Android, в якому показано два рояля - перший має весь спектр звуків, а другий - тільки один, який виникає при натисканні на будь-яку клавішу. Реклама спрямована на користувачів iPhone, в ній пристрій конкурента порівнюється з убогістю звучання музичного інструменту, що складається з однієї ноти.

Відео починається з того, що молода людина віртуозно грає «Місячну» сонату Бетховена на традиційному роялі, а потім розвертається на стільці і продовжує виконувати цю ж композицію на аналогічному інструменті, але здатному відтворювати тільки один звук. Музикант черзі грає на різних роялях.

«У рояля 88 клавіш. Кожна з них різна. Але що, якщо б всі вони були однаковими? », - Йдеться в повідомленні Google. В кінці реклами на екрані з'являється слоган: «Be together. Not the same »(« Будьте разом, але не однаковими »).

Таким чином, в компанії вирішили звернути увагу на перевагу платформи Android у вигляді широкого модельного ряду пристроїв. В Google вибір гаджетів у Apple порівнюється з убогістю звучання рояля, що складається з однієї ноти. Прихильники ж Android можуть вибирати з величезного числа самих різних девайсів, які працюють під управлінням цієї операційної системи. Інтерфейс і функціонал гаджетів при цьому можуть бути несхожі, в той час як iOS на різних пристроях Apple відрізняється незначно.

На створення фортепіано з однією нотою у Google пішло п'ять тижнів.

Похожие статьи:

ІнтернетGoogle собрал 4,5 миллиона голосов против антипиратского законопроекта

804 просмотра
Теги: ios, google, apple, android

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии