Uber приходить в Україну, директором представництва призначений Аркадій Вершебенюк

Uber приходить в Україну, директором представництва призначений Аркадій Вершебенюк

Uber Technologies готується до виходу на український ринок. Сьогодні зустріч з представниками компанії провели співробітники Міністерства інфраструктури України, а директором українського представництва Uber став Аркадій Вершебенюк.

Про те, що представники Мінінфраструктури та Uber провели зустріч, повідомив на своїй сторінці в Facebook заступник міністра інфраструктури України Володимир Омелян. На зустрічі також були присутні глава департаменту автотранспорту при Мінінфраструктури Роман Хміль і партнер консалтингової компанії CFC Consulting Василь Мірошниченко.

Главою українського представництва Uber став Аркадій Вершебенюк. Цю інформацію підтвердив нам і Роман Хміль. «Я не знаю, оформився він вже офіційно, але на зустрічі був присутній», - уточнив Хміль. Сам Вершебенюк не став коментувати своє призначення, попросивши зв'язатися з ним пізніше.

До переходу в Uber киянин Аркадій Вершебенюк працював у московському представництві консалтингової компанії Egon Zehnder, а до того - в Colliers International. Крім того, він викладає консалтинг і стратегічний менеджмент в Київській школі економіки.

860 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии