Створення корпоративного сайту - не проста штука.

Мабуть, будь-якому підприємцеві знайома така ситуація: телефон на фірмі мовчить, поштова скринька порожня, вхідні двері зрідка відчиняються лише завдяки зусиллям працівників компанії, а клієнти ось уже котрий день наче навмисне уникають зустрічі з вами, навіть в аудіо-режимі. Що робити? Як змінити ситуацію? Відповідь проста: для початку треба створити корпоративний сайт. Головне — усвідомити це і вчасно взятися за роботу.

І тут слід нагадати стару істину: в світі бізнесу той, хто стоїть на місці, насправді рухається назад, поступаючись конкурентам. А конкуренти, як відомо, мають вкрай неприємну звичку весь час наступати на п’яти тим, хто опинився на крок попереду. Отож — годі тупцювати на місці, пора активно долучатися до гонки лідерів: На старт! Увага! Марш!

Перший крок на шляху до успіху — створення корпоративного сайту. Але треба чітко розуміти, що це таке. Важливо знати, що корпоративний сайт націлений на середній бізнес. Підприємець може надати повну інформацію про свої послуги чи продукцію в зручні формі, забезпечивши певні елементи інтерактивності, вести стрічку новин, оперативно змінювати ціни в прайс-листі, проводити опитування. Для корпоративного сайту часто створюють дошку оголошень або форум, що допомагає власникам сайту підтримувати контакти з відвідувачами, дізнаватися їхню думку або відповідати на їхні запитання. Отже, це має бути не якийсь напівживий, нудний сайт, – ні, це мусить бути сайт сучасний, динамічний, цікавий для кожного, навіть для тих, хто натрапить на нього випадково. Необхідно передбачити на сайті кілька постійних “гачків” на потенційного клієнта, які б могли зачепити його і дивовижним чином перетворити на клієнта реального. Дуже важливо також подбати про просування і розкрутку сайту, інакше всі витрачені гроші і зусилля підуть намарне: ніхто на сайт не зайде, бо ніхто його не знайде! Тому слід створити для свого сайту цілу систему “вказівників” і “розпізнавальних знаків”. Бачите — і тут ми стикаємося з необхідністю реклами реклами. І це аж ніяк не каламбур — це сувора правда життя.

Все просто: щоб швидко досягти успіху, треба забезпечити свою присутність одночасно в багатьох місцях — на багатьох сторінках, сайтах, в акціях, соцмережах, заходах. Навіть незначні, але повсюдні і повсякчасні натяки на ваше існування суттєво поліпшать ваші справи. Не вірите — перевірте, переконайтеся самі, зробіть собі добре! Щоб потім задоволено розповідати друзям, родичам і навіть — через багато років! — онукам, як в один прекрасний день у вас на фірмі почали безугаву дзвонити телефони, безупину відчинятися-зачинятися двері, з’явилися завали на пошті і юрби клієнтів заповнили ваш офіс. Так почалася Золота доба вашого бізнесу... невдовзі після створення корпоративного сайту!

Удачі!

 

 

997 просмотров

Комментарии