Щоб захистити сторінку в facebook від блокування Кремлем, потрібно лише змінити мову інтерфейсу

Як часто ми читаємо, що сторінки відомих українських активістів, блогерів і політиків блокуються за інформацію про терористів, яка не подобається Москві. 

Все лише тому, що адміністрація російськомовного сегменту facebook знаходиться в Москві, а вихід з даної ситуації простіше ніж здається, просто потрібно поміняти мову

Про це, посилаючись на сторіночку Сергія Наумовича в facebook, повідомляє OnPress.info.

«Друзі! Поспілкувався сьогодні утом з одним дуже поважним і знаючим у Фейсбуці людиною, який повідомив мені цікавий подробиці функціонування соціальної мережі. Виявляється, якщо ви хочете, щоб вас обслуговує не московський офіс ФБ, а будь-який інший - просто поміняйте мову в налаштуваннях на відповідний. На будь зрозумілий вам: польська, німецька, англійська і т.д. Пам'ятайте, що український, білоруський і т. Д. - Це теж обслуговується в Москві. За все те, що блокують москвичі, не блокують інші адміни. Я раніше думав, що акаунт прикріплюється до московського сегменту адмінів ФБ, якщо він був створений з ip-адреси країн СНД », але виявляється, що ні! Від ip-адреси взагалі ніяк не залежить! Взагалі!

Я собі поміняв на English (US).

До речі, український офіс таки створюється, але повільно. Сподіваюся, що скоро відкриють », - написав блогер.

756 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии