Обміняти WebMoney на гроші тепер можна в Укрпошті

Система WebМoney повідомила сьогодні, що вивести WMU з гаманця та отримати переказ у гривнях можна в будь-якому відділенні Укрпошти. Для цього необхідно заповнити відповідну форму на сайті banking.ukrgarant.com і вказати особисті дані, а також адресу для отримання переказу. Відправляти перекази можна лише на своє ім’я, тобто одержувач грошей і власникWebMoney-гаманця має бути однією й тією ж особою.

Через 1-2 робочих дні за вказаною поштовою адресою користувачеві буде відправлено паперове повідомлення про успішний переказ коштів. Після цього він зможе отримати гроші у вказаному відділенні Укрпошти, пред’явивши паспорт. Якщо з якихось причин повідомлення не буде доставлено, користувач може дізнатися про наявність переказу за телефоном. Максимальна сума одного переказу 5000 грн., кількість переказів необмежена.

За надання банківських послуг Укрпошта стягує комісію. Цю комісію користувач сплачує у WMU (комісія додається до суми, на яку виставляється WMU-рахунок). Таким чином, при отриманні грошей нічого оплачувати не треба.

Розмір комісії залежить від суми переказу:
4%: 10 — 500 грн
2%: 501 — 1000 грн
1,2%: 1001 — 5000 грн

Мінімальний розмір комісії 5 грн.

watcher.com.ua

755 просмотров

Комментарии