Міліція хоче блокувати інтернет на свій розсуд

 

Міністр внутрішніх справ запропонував блокувати для українців деякі види інформації в інтернеті. Така ініціатива була озвучена в Кабміні.

Глава Міністерства внутрішніх справ Віталій Захарченко запропонував «відрегулювати» для користувачів українського інтернету можливість доступу до деяких видів інформації онлайн.Про це повідомляє «Тиждень», з посиланням на заяву глави відомства.


«На мій погляд, і взагалі, в інтернеті дуже багато різної інформації, до якої частина населення, наприклад, підлітки, взагалі не повинні мати можливості доступу. Ці відносини не зовсім до кінця у нас чітко відрегульовані законодавством », - сказав міністр журналістам після засідання уряду.

Говорячи про те, що дніпропетровські підривники користувалися інструкціями з інтернету, Захарченко сказав, що в онлайні багато інформації, до якої населення взагалі не повинно отримувати доступ. Він також зазначив, що вже виступив з пропозицією відрегулювати такі «стосунки» в інтернеті законодавчо.

«Я можу як міністр внутрішніх справ, виходити з ініціативою на Кабінет Міністрів для того, щоб приймати відповідні рішення через Кабінет Міністрів», - зазначив він.

813 просмотров

Комментарии