Як подивитись ЄВРО-2012 онлайн

 

Багатьом напевно захочеться переглянути матчі збірної в інтернеті. На відміну від попереднього європейського та світового чемпіонатів з футболу, цьогоріч отримати доступ до безкоштовних трансляцій в інтернеті буде майже не можливо.

Права на інтернет-трансляції були розділені 50/50 між «Першим Національним» та ТРК «Україна», які так само розділили між собою матчі ЄВРО-2012 навпіл (по 15 матчів на кожен канал).

Напряму у Facebook можна подивитись матчі, які транслює “Перший Національний” – це переважно матчі, що йдуть о 19.00. Їх можна подивитись на сторінці “OnLineTV”, де є окремий розділ з трансляцією Першого Національного.Права на інтернет-трансляції в “Першого Національного” та ТРК “Україна” викупив нещодавно відкритий сервіс OLL.TV. Цей сервіс платний – ціна 40 грн. За ці гроші ви отримаєте можливість переглянути всі матчі в HD-якості – як в онлайні, так і потім, в записі.

Також можна подивитись в інтернеті повтори матчів, які транслювались на Першому національному. Повтори показуватимуть на другий день, після того, як відбувася матч, за адресою 1tv.com.ua/uk/live. Ці ж матчі можна подивитись у Facebook на сторінці з трансляцією Першого Національного. Тут також є можливість коментувати все, що відбувається під час матчу.

Якщо вам відомі альтернативні методи перегляду ЄВРО-2012 в інтернеті – пишіть в коментарях.

894 просмотра

Комментарии