Домен ORG.UA став платним

Починаючи з 16 листопада 2012 року реєстрація нових і обслуговування існуючих доменів .ORG.UA буде здійснюватись виключно через реєстраторів.

На передодні на робочій зустрічі 24 вересня компанія «Хостмастер» підтвердила, що ORG.UА буде переведений на протокол EPP. Початок реформування призначено на 15 листопада. Реєстратори відзначають, що протокол EPP, використовуваний компанією «Хостмастер», має на увазі платність операцій реєстрацію та продовження доменів. Якщо компанія вирішить залишити домен. ORG.UА безкоштовним, то існуючий протокол доведеться доопрацьовувати. «Наскільки нам відомо, такі доробки не плануються, та й часу до 15 листопада просто не вистачить для внесення змін до протоколу», - повідомили в компанії NIC.UA.

У компанії «Хостмастер» пояснили: переклад на EPP означає, що тепер реєстрація доменних імен проводиться тільки через реєстраторів. Багато реєстраторів надають послуги реєстрації доменних імен безкоштовно, наприклад, для клієнтів, які користуються послугами хостингу.
 

733 просмотра

Комментарии